wtorek, 23 września 2014

Jak kochać nieprzytomnie?

Ustalmy na wstępie fakty, drodzy państwo. Pan Ziemkiewicz stawia sprawę jasno - gwałt na pijanej i nieprzytomnej kobiecie to żaden gwałt! Według pana Ziemkiewicza najlepszym afrodyzjakiem jest chloroform, a z ust zaklejonych taśmą sprzeciw przecież nigdy nie pada. Na nieprzytomce to nie gwałt, to tylko kłopot, bo potem ciężko ją w tej piwnicy dobudzić. Czasami zrzyga się na posadzkę i masz! Trzy minuty zabawy, a potem musisz szorować, żeby żona niczego nie zauważyła. Generalnie poszło o zakonnika, który wziął gwałtem pijaną, nieprzytomną dziewczynę. Prawdziwy romantyk. Pan Ziemkiewicz dodał na swoim tłiterze taki oto wpis:Kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień...
żródło: pudelek.plPanie Ziemkiewicz, wykorzystać to można kupon zniżkowy w sklepie, a czyn, o którym pan mówi to zwykły, prostacki i wyrachowany gwałt. Pan Ziemkiewicz najwyraźniej chce sprawę obrócić w żart, ale to taki rodzaj żartu, który wykręca gębę, bo jest po prostu niesmaczny i nie na miejscu. Panu Ziemkiewiczowi chyba wydaje się, że kobietę nadal można bez pardonu zawlec do jaskini za włosy. Może niektórych facetów podnieca sprawdzanie lasce pulsu w trakcie stosunku? Ale żeby zakonnika...?

Odrzucam logikę tego pana jak nieudany przeszczep mózgu. Irytuje mnie każdy facet, który uważa, że kobieta powinna chodzić w burce, jeśli nie chce być zgwałcona, a jak zostanie zgwałcona, to należy oblać jej twarz kwasem. Pijaną i nieprzytomną kobietę należy odwieźć na oddział, względnie odstawić w bezpieczne miejsce, a nie z nią kopulować. Czy tylko ja jestem jakaś nienormalna i wydaje mi się to obrzydliwe? "Jeszcze tylko wytrę te rzygi z twojej twarzy i będzie super", "sama mnie sprowokowałaś, leżąc i nie dając znaku życia", "lubię takie nieprzytomne, czasami masturbuję się myśląc o OIOM-ie", "zaraz pozwolę cię zaintubować, tylko najpierw zrób mi loda".

Jeśli chcecie uzyskać konkretne know-how, to odsyłam do źródła.

6 komentarzy:

 1. MA SA KRA ://
  To my już dziękujemy temu ... panu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aurora, czyżby nick ze Śpiącej Królewny? Jeśli tak, to bym uważała - wiesz, co pan Ziemkiewicz myśli o gwa... tfu, tfu, wykorzystaniu nieprzytomnej kobiety!

   Usuń
 2. To jest właśnie taki moment, kiedy chciałabym rzucić pod adresem tego pana jakiś uszczypliwy komentarz, ale przychodzi mi do głowy tylko swojskie "ja pierdolę".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie "ja pierdolę" tylko "ja wykorzystuję w stanie nietrzeźwości"!

   Usuń
 3. Ziemkiewiczowi pozostaje tylko życzyć wykorzystania po pijaku przez napalonego homoseksualistę psychopatę z penisem do kolan, w końcu każdemu się może zdarzyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypadki chodzą po ludziach, może się zdarzyć. Logika tego pana po prostu powala na łopatki.

   Usuń

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.