poniedziałek, 16 marca 2015

Jak uprawiać seks? Q&A

Ponieważ po publikacji obu części poradników dotyczących seksu zasypaliście mnie pytaniami typu „jak długo powinien trwać stosunek?”, „jak zadowolić kobietę oralnie” oraz „co to znaczy myć się?” — głównie od mieszkańców Śląska, postanowiłam rozszerzyć poradnik o kilka dodatkowych informacji. Zapraszam do lektury i dzielenia się wrażeniami w komentarzach!


Jak zadowolić oralnie kobietę?

To pytanie nurtuje aż 70% Polaków, pozostałe 40% częściej jednak zadaje sobie pytanie jak przeżyć za 1200 zł miesięcznie. Niemniej, dawanie kobiecie przyjemności staje się coraz ważniejszą kwestią dla polskiego mężczyzny. Niestety, panowie do cipki podchodzą jak do prezydentowej, czyli nie wiedzą jak się zachować, o czym rozmawiać i co zrobić z rękoma.  Tymczasem sprawa jest banalnie prosta — postępuj jak z Edytą Górniak, czyli poświęć jej dużo czasu, zadbaj o odpowiednią atmosferę i nie pytaj, czy zawsze miała takie duże wargi.


Jak zadowolić mężczyznę oralnie?

Jak kobieta robi facetowi przysłowiowego loda to czuje się dokładnie tak, jakby pochodziła z Łodzi — czyli dominuje uczucie wstydu, poniżenia, a nawet skrajnego obrzydzenia. Niemniej, trzeba to jakoś przełknąć. Z penisem jest dokładnie tak z winem — łatwo go dostać, nie należy przesadzać z ilością i uważać, żeby przypadkiem nie śmierdziało korkiem. Różnica jest taka, że wino możesz postawić w towarzystwie znajomych i nikt się nie oburza. Tak czy siak, jeśli chcesz być dobrą kochanką, powinnaś umieć zrobić loda. Szkół jest wiele, ważne jednak jest dostosowanie techniki do indywidualnych preferencji — czyli trzeba rozmawiać, zadawać pytania, słuchać sugestii. Potem to można szaleć jak HIV na Podlasiu i wprowadzać różnego rodzaju modyfikacje.


Jak uprawiać seks analny?

Według Zygmunta Freuda, dziecko w 2. roku życia przechodzi tak zwaną fazę analną, którą cechuje niezwykła fascynacja wydalaniem i ekskrementami. W przypadku mieszkańców Podlasia, trwa ona do 40. roku życia, a potem człowiek umiera na dżumę. Generalnie w Polsce ludzie seksem analnym niespecjalnie się interesują — jeśli już, to w mało romantyczny sposób obrabiają komuś dupę. Seks to jednak zupełnie inna sprawa i w Polsce uprawia się go jedynie w Warszawie. Nikogo to specjalnie nie dziwi, bo to właśnie w Warszawie swój początek mają wszystkie znaczące nurty, trendy i fiksacje, również seksualne. Dla Warszawiaka seks analny jest czymś tak powszednim jak piec kaflowy w kuchni Ślązaka, dlatego jeśli chcecie się w ten sposób bawić, to jedźcie do stolicy. Pamiętajcie, że w przypadku zarówno odbytu, jak i łódzkich mieszkań, odrobina wilgoci jest mile widziana.


Jak się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą?

Z niechcianą ciążą jest nieco łatwiej niż z cyganami w pomorskim, bo ciążę można usunąć. Lepiej jednak zapobiegać niż leczyć, dlatego dobrze jest pomyśleć zawczasu, jak ciąży uniknąć. Metod jest kilka. Jeśli jesteś nowoczesny i wykształcony, stosuj antykoncepcję hormonalną. Jeżeli szukasz szybkiego i pewnego rozwiązania, sięgnij po prezerwatywę. Przy okazji zminimalizujesz ryzyko złapania choroby wenerycznej. Jeśli jesteś z Podlasia, choroba weneryczna to Twoje najmniejsze zmartwienie, bo tam nikt nie odróżnia rzeżączki od rzeżuchy, a i tak ostatecznie wszyscy umierają zjedzeni przez wszy. Jeśli jesteś z północnej Polski, pewnie słyszałeś o stosunku przerywanym — na przykład krzykiem matki, żebyś zostawił psa w spokoju. 


Czy masturbacja jest szkodliwa?

Mieszkańcy Łodzi są przekonani, że masturbacja jest równoznaczna z opętaniem, ale czego oczekiwać od ludzi, którzy żyją w przekonaniu, że H&M to skrót od choroby Heinego-Medina. Tak naprawdę z masturbacją jest jak z wirusem HIV w Świętokrzyskim — jest normalna, powszechna i nie podlega leczeniu, a do tego każdy ma ją we krwi. Można ją również porównać do wizyt na Śląsku — czasami trzeba ją ograniczyć, by nie miała negatywnego wpływu na naszą psychikę.


Jakie gadżety seksualne są godne uwagi?

Z gadżetami jest tak, że nie każdemu przypadną do gustu. Kobiety na przykład generalnie wykazują się pewną ciekawością jeśli chodzi na przykład o wibrator, kulki gejszy czy penisa Twojego najlepszego przyjaciela, ale część mimo wszystko odnosi się do nich z rezerwą — coś jakby Warszawiak kontra mieszkaniec Piaseczna. Wiadomo, że typowy seks shop to często relikt lat 90., do którego nie warto wchodzić podobnie jak do urzędu pracy w Olsztynie, ale w Internecie spokojnie znajdziecie wszystko, czego tylko dupa dusza zapragnie.


Mam nadzieję, że pomogłam jak zwykle — czekam na kolejne pytania, piszcie śmiało, XOXO. 

1 komentarz:

  1. Co tak delikatnie, seks to nie tylko pieszczoty i zabezpieczenia. Poproszę o wersję dla dewiantów, zwłaszcza wykład o mojej ulubionej dendrofilii. W razie chęci przeprowadzenia wywiadu, służę uprzejmie (wiedzą oraz założoną niedawno szkółką leśniczą - będzie co rąbać).

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.