środa, 13 maja 2015

Jak wybierać prezydenta?

Wiem, wiem — trochę się spóźniłam, bo jednak pierwsza tura za nami, ale wiecie, z pierwszą turą to jest tak jak z grą wstępną — co najmniej połowa Polaków ją olewa, a reszta i tak nie wie, o co w niej chodzi. Druga tura jest dla nas zdecydowanie ważniejsza i właśnie dlatego czytacie teraz ten oto poradnik.


Zacznijmy od tego, że w naszym kraju lekko nie jest, ludzie narzekają na bezrobocie, na brak pracy, wysokie koszty życia i Katowice, ale jako naród żyjemy nadzieją, że będzie lepiej. Nadzieja matką głupich, a w Polsce jest ich całkiem sporo — głównie na południu kraju.


Jak głosować — zapytacie. Oczywiście to zależy od wielu czynników. Jeśli jesteś człowiekiem nowoczesnym, oczytanym, który gardzi ludźmi ze wsi, a jednocześnie wykazuje bliskie pokrewieństwo ze świnią, to koniecznie musisz zagłosować na Magdę Gessler. Magda to kobieta silna, której w razie wojny można użyć jako działa przeciwpancernego. Magda to chodząca rewolucja żołądkowo-jelitowa, o subtelności pancerfausta. Dodatkowo będzie idealnym przywódcą dla Śląska, bowiem zna smak gówna i gardzi brudem.


Jeśli jesteś człowiekiem radosnym, po świeżo przebytej lobotomii, z pewnością docenisz walory kandydatki jaką jest Małgorzata Rozenek. Małosia ma ładne nogi, brzydzi ją linoleum, a do tego potrafi składać prześcieradła z gumką. Jeśli żadna z tych cech nie wydaje Ci się być użyteczna na stanowisku prezydenta, to pewnie należysz do ludzi, którzy utożsamiają boazerię z ponadczasową elegancją i nigdy nie prasują jeansów. Małgorzata jest atrakcyjna wizualnie, w przeciwieństwie do Łodzi, której mieszkańcy mają kazirodcze związki przodków wypisane na twarzach.  


Jeśli jesteś przywiązany do tradycji, a wartością nadrzędną jest dla Ciebie rodzina, musisz zagłosować na Kingę Rusin. Kinga budzi zaufanie, ma urok sąsiadki z naprzeciwka i nigdy nie wchodzi nikomu w słowo — jej łagodna natura sprawdzi się w przypadku działań dyplomatycznych, jednak może nie zauważyć próby podebrania jej męża elektoratu. Tak czy siak, siła jej wewnętrznego spokoju może doskonale sprawdzić się w kontaktach z przywódcami innych państw, negocjacjach i ocenach występów w programach rozrywkowych.Mam nadzieję, że poznawszy kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta w drugiej turze wyborów będziecie w stanie dokonać słusznego wyboru — pamiętajcie, karaluchy, że od tego zależy jak będzie się Wam żyło przez następne pięć lat. 


Jak zwykle czekam na Wasze komentarze, XOXO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.