środa, 29 kwietnia 2015

Co warto oglądać w telewizji?

Wiem, że moje porady sprawiają, że jesteście bardziej pewni siebie, wiecie jak się zachować i dzięki temu Wasza pozycja społeczna rośnie niczym współczynnik przestępczości w Łodzi, dlatego postanowiłam po raz kolejny doradzić Wam, jak żyć — tym razem będzie o telewizji i o tym, co oglądać by było modnie i ciekawie.


Po pierwsze, koniecznie musicie zwrócić uwagę na programy z telewizji zagranicznych by wiedzieć, jak poruszać się w środowisku patologii — zwłaszcza, jeśli mieszkacie poza Warszawą. Tak, ten rodzaj żartu nadal mnie śmieszy, ale jak chcecie obcować z ambitnym poczuciem humoru to polecam programy Kuby Wojewódzkiego — ambitne żarty są tam wszechobecne jak wszawica w zielonogórskich szkołach.


Jednym z bardziej popularnych zagranicznych formatów jest show rodziny Kardashianów. Teraz to w ogóle nie wypada tego nie oglądać — pewnie słyszeliście, że Bruce Jenner zmienia płeć. Ostatnio udzielił emocjonującego wywiadu w amerykańskiej telewizji. Niektórzy stwierdzą, że byłby w stanie posunąć się do tak daleko idących zmian jedynie na potrzeby show. Ludzka podłość nie zna granic. To tak, jakby oskarżyć jego córkę, Kim, że wypuściła do sieci pornola by zyskać rozgłos, albo że wzięła ślub tylko po to, by zarobić miliony na sprzedaży relacji i zdjęć. Obrzydliwe insynuacje. 


Jeśli już mowa o rzeczach obrzydliwych, nie sposób nie wspomnieć o Sosnowcu. Informacja dla ludzi cywilizowanych — Sosnowiec to miasto obok Katowic, co zresztą nie dziwi, bo nieszczęścia ponoć chodzą parami. Generalnie województwo śląskie to jakby konsekwencja nieudanego eksperymentu medycznego, albo jakby odrzucony przeszczep. Człowiek na samą myśl czuje się brudny i głupi. Pomyślcie, że to rzeczywistość milionów mieszkańców tamtejszych terenów. Na szczęście w telewizji mogą sobie popatrzeć na Małgosię Rozenek. Małgosia w tym sezonie jeździ po hotelach i próbuje je pobudzić do życia — takie reanimowanie trupa przywodzi na myśl próbę przekonania mieszkańców Suwałk, że nie wolno zjadać sąsiadów. W każdym razie polecam program fanom Małgosi, bo w każdym odcinku jest scenka, kiedy Małgorzata wchodzi pod prysznic — sceny te powstają z myślą o mieszkańcach Katowic, bowiem dla większości wieczorna kąpiel to perwersyjna i niespełniona fantazja. 


Wciąż modne są programy o tematyce kulinarnej. Widzieliście ostatni odcinek Hell’s Kitchen? Wiecie, to show z Wojciechem Basiurą Modestem Amaro.  Nie uważacie, że jego pseudonim brzmi jak katalogowa nazwa stołu z Ikei? Anyway, w programie same znakomitości, między innymi Eliza i Mała Ania z Warsaw Shore, Ilona Węgrowska, Ola Ciupa, Jola Rutowicz, Andżelika Fajcht i Karolina Gilon. Jeśli z całej gromadki kojarzycie jedynie noże Fiskars, to nawet lepiej. Ciekawe, ile dostały za tę żelazną kompromitację. Patrząc na Fajcht próbującą ogarnąć smażenie łososia można się za przeproszeniem zesrać ze śmiechu.


W sobotnie wieczory warto rzucić okiem na show TVN o utalentowanych dzieciach. Oprócz ludzi z talentem jest tam również młody Chajzer w roli prowadzącego, jury w postaci Wojewódzkiego, Chylińskiej i Bujakiewicz, a także pluszowy bohater z soczków dla dzieci. Patrząc na skład owych soczków, bardziej adekwatną maskotką byłaby kostka cukru. Dzieci są oczywiście zabawne i urocze, a cała reszta ekipy jest prymitywna jak Radom.


I to tyle Kochasie, mam nadzieję, że jak zwykle pomogłam! XOXO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.