wtorek, 11 listopada 2014

Jak mieć czterdzieści lat?

Małgosia Foremniak — kobieta, której żarty z erotycznym podtekstem nigdy nie przestaną śmieszyć. Jeśli Prokop w „Mam talent” powie żart, w którego puencie pojawi się aluzja do penisa, wiadomo, kto będzie śmiał się najgłośniej. Małgosia od kilku sezonów próbuje nam udowodnić, że jest wyuzdana, że ociera się o granice nimfomanii, a przede wszystkim — lubi ocierać o młodszych mężczyzn. Jest jak ciocia, którą musiałaś zaprosić na panieński, a teraz żałujesz, bo klepie striptizerów po pośladkach. Nie wiem, ale jak ona zaczyna dyszeć w kamerę to robi się obrzydliwie i zaczynam tęsknić za przerwą na reklamę. Czy wszystkie kobiety w średnim wieku nagle zaczynają się dziwnie zachowywać? 


I tutaj pojawia się jeszcze jedno pytanie — jak mieć czterdzieści lat?

Metod jest kilka. Jest metoda na wspomnianą Małgosię Foremniak — czyli mówimy głupoty w telewizji, nosimy głębokie dekolty, często miziamy po szyi spoglądając lubieżnie na kolegów, a wieczorem płaczemy w poduszkę za Maserakiem.

Inna metoda to metoda na Edytę Górniak — czyli udajemy, że czterdziestka nas w ogóle nie dotyczy, bo mamy biologicznie dwadzieścia lat i pędzimy wstrzyknąć sobie trochę kwasu tu i ówdzie.

Metoda trzecia to metoda na Małgorzatę Rozenek — udajemy, że mamy dziesięć lat mniej i pilnujemy, żeby wszędzie wpisywali nam właśnie tyle, potem znajdujemy sobie nowego faceta i przebieramy za Dodę.

Metoda czwarta to metoda na Beatę Kozidrak — przekonujemy wszystkich, że czterdzieste urodziny mamy już piętnasty rok z rzędu i nosimy białe kozaki, żeby to brzmiało wiarygodnie.  

Ostatnia metoda to metoda na Monikę Richardson Zamachowską, czyli kradniemy cudzego męża, chodzimy z nim robić wywiady i opowiadamy o porannym seksie nie wspominając, że coraz częściej łapie nas w trakcie skurcz, a Zbyszek pod koniec zawsze ma zadyszkę.

Bez względu na to, jaką metodę wybierzecie, koniecznie podzielcie się swoimi doświadczeniami! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.