środa, 29 października 2014

Dżoana Krupa u Wojewódzkiego!

Interesuje Was życie seksualne Dżoany Krupy? Haha, dokładnie! Mnie też nie! Ale z jakiegoś powodu Dżoana lubi o nim opowiadać. Na przykład wczoraj, u Kuby Wojewódzkiego, to albo rzucała jakieś hihi seksualne aluzje, albo mówiła hihi o tym, jakie to ma udane życie seksualne ze swoim Romkiem.


 Roman to taki typowy sekszual predytyr z Miami, który chciałby mieć w intercyzie zapis, że Dżoana musi z nim kopulować przynajmniej trzy razy w tygodniu, bo jest prawdziwą seksmaszin. Dżoana stwierdziła, że Romek musiał się pomylić w obliczeniach i pewnie chodziło mu o hihi trzy razy dziennie. To trzy razy częściej niż przeciętny Polak myje zęby! Dżoana fikuśnie zarzucała nóżkę na nóżkę, prowokując Kubę Wojewódzkiego. Wyglądało to trochę jak flirt kuracjuszy w Ciechocinku, czyli bardziej niesmaczne niż seksowne. Dżoana za wszelką cenę chciała udowodnić, że jest wyzwoloną celebrity, której słowo fiut przechodzi przez gardło bez żadnego problemu #pritimacz.


Czego jeszcze mogliśmy się dowiedzieć o Dżoanie? Na przykład tego, że ma zawsze twarde sutki. Za to najwyraźniej powinna podziękować swojemu chirurgowi plastycznemu. I nigdy nie uprawiała cajberseksu. Robiła sobie jedynie takie normalne fotki, topless oraz sprawdzała sobie pupkę. Cokolwiek to znaczy. W każdym razie jest jeszcze gorzej, bo Aśka chce napisać książkę, żebyśmy mogli ją lepiej poznać. Głębiej. Mocniej. Hihi!


Ten, kto ma niedosyt, nie ma satysfakszyn, może sobie więcej Aśki posłuchać i pooglądać w Top Model. Podobno była też w jakimś szoł amerykańskim, gdzie dostała w ryj od jakiejś innej celebrytki…? Ktoś, coś? #anyone? Afera na całe USA, ale oczywiście w Polsce ani słowa, totalny zaścianek i ignorancja. Totalne fo-pa #pritimacz. Mam nadzieję, że Asia zostanie wreszcie doceniona i dadzą jej własny program, albo przynajmniej jakiś cykl w śniadaniówce. Byłoby osom! 
I cunt wait. 

2 komentarze:

  1. Dżoana ma chyba jakieś własne rijality szoł, w którym raczy widzów takim samym jak na kanapie u Kuby obrazkiem tępej dzidy, która zamiast mózgu ma McFlurry. Tylko razy milion :D.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dżoana ma rijality?! I JA nic o tym nie wiem?! Szok, szok! Jestem "totali" zaskoczona i zupełnie "diwastejted"! Muszę nadrobić zaległości "rajt ełej"!

      Usuń

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.