wtorek, 1 lipca 2014

Hej wesele, wesele!

Sezon ślubny trwa. Przypomniała nam o tym tancerka i celebrytka, Izabela Janachowska. Ponoć jej wystawne wesele kosztowało — bagatela — trzysta tysięcy złotych. Tak, to jest ta kwota, której nie potrafisz poprawnie zapisać. Jeśli wierzyć plotkom, panna młoda wystąpiła na swoim ślubie w trzech różnych kreacjach, a weselny tort miał całe pięć pięter. To prawie jedno piętro na każdą dekadę życia pana młodego! Fascynujące liczby.

Do akcji Seal the deal dołączyła również partnerka Artura Boruca, szafiarka Sara Mannei. Ślub odbył się na gejowskiej greckiej wyspie Mykonos. Domyślam się, że była żona nie została uwzględniona na liście gości.

Jeżeli podobnie jak znane celebrytki, chciałabyś upolować bogatego tatuśka lub bogatego piłkarza, to lepiej się pospiesz — najgorętsze nazwiska są systematycznie zaklepywane przez sprytne koleżanki z branży.  Popatrz na Marinę Łuczenko, która w pięknym stylu złowiła Wojtka Szczęsnego, a teraz baluje za jego „ciężko” zarobione pieniądze. Albo taka Ania Lewandowska, która może zagryzać nasiona chia jagodami goi, bo jej mąż piłkę kopie. Nie mów, że byś tak nie chciała.

Wiadomo, że dziewczyny piłkarzy nie muszą się wysilać. Tak samo kobiety biznesmenów, facetów, którzy mają kasę i wiedzą, że mogą sobie przebierać w młodszych od siebie partnerkach. Jeżeli jesteś atrakcyjna, nie masz trzydziestu lat i pomysłu, skąd brać pieniądze na wystawne życie, drogie kiecki i kosmetyki, rozejrzyj się za jakimś krezusem. On wszystko  sfinansuje bez mrugnięcia okiem. Tylko pamiętaj — jest jedno słowo, które może zrujnować wszystko. Intercyza.

Jak już poderwiesz bogatego przystojniaczka, baluj za jego hajs. Pamiętaj, że sielanka może potrwać krócej, niż zakładałaś, a zaciągnięcie go do ołtarza może okazać się trudniejsze, niż wydanie stu tysięcy na sandałki. Najlepiej zawczasu oskub go z kilkuset tysięcy, które odłożysz na czarną godzinę.

Nie zapomnij zadbać o swoją karierę — zostań blogerką lub szafiarką, z czasem sama zaczniesz generować zyski i uniezależnisz się od swojego bogatego przyjaciela. Nawet, jak cię zostawi, będziesz już miała wyrobioną markę i voilà, jesteś ustawiona do końca swoich dni! #smooth 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.