czwartek, 12 czerwca 2014

Twoja była, moja obecna

Jak donosi znany portal plotkarski, u Piotra Zelta zaszły spore zmiany, nie tylko w owłosieniu głowy. Sformułowanie „zaszły” może być nieco drażliwe w kontekście jego nieudanego związku z byłą Miss Warszawy. Ale, ale, Piotr najwyraźniej puścił w niepamięć ostatnie niepowodzenia w relacjach z kobietami i obecnie spotyka się z nową partnerką. Okazuje się jednak, że nowa partnerka Zelta to jednocześnie stara partnerka Michała Milowicza. To trochę jakby odkupić Passata od szwagra – czyli znane, sprawdzone, no ale jednak z przebiegiem. I właśnie przy tej okazji wpadłam na pomysł, by omówić kwestię umawiania się z byłą kumpla.

Wielu mężczyzn twierdzi, że „po kumplu by nie tknęli”, no ale jednak teoria teorią, a potem okazuje się, że chodzisz z byłą Milowicza. Może się zrobić niezręcznie, kiedy spotkacie się w trójkę. Piotr Zelt generalnie z kobietami ma pod górkę, ale jeśli w przeciwieństwie do niego, nie jesteś obyty z sytuacjami typu „moja była ma dziecko z innym, ale poszła już sesja a Gali, gdzie mówię, że cudownie być ojcem” to może być ci ciężko zaakceptować fakt, że twoja dziewczyna była z facetem, którego znasz, który jest znanym performerem, właściwie człowiekiem-orkiestrą, którego każdy chciałby mieć na weselu za wodzireja. A kim ty jesteś? Ostatnia twoja wielka rola to rola niedorozwiniętego umysłowo policjanta-osiłka. Jak mógłbyś konkurować z Elvisem z Mazowieckiego?

Jeśli umawiasz się z byłą kumpla, unikaj tego tematu wśród znajomych. Kumple najpewniej zdążyli cię już obśmiać, poniżyć i poddać w wątpliwość słuszność życiowych wyborów, jednak pragniesz zachować twarz i najlepiej będzie po prostu unikać drażliwego tematu. Pamiętaj, że twojej partnerce również nie jest łatwo, bo prawdopodobnie dali jej odczuć, że jest pucharem przechodnim. Każdy ma przeszłość, pech chciał, że jej przeszłość chodzi z tobą na piwo.

Unikaj nadmiernego spółkowania z jej byłym, a twoim kolegą – obmawianie jej i narzekanie na nią w jego obecności może obrócić się przeciwko tobie. Pamiętaj, że ona nadal może być z nim w kontakcie, a on może sprzedać jej pikantne szczegóły z waszych rozmów dla podkręcenia atmosfery, albo ze swędzącej chęci zemsty za rozpad związku.

Może być tak, że oni rozstali się pokojowo i zachowują jak kumple, wówczas masz przesrane, bo chodzicie w trójkę do modnych knajpek i zachowujecie jak para gejów z surogatką u boku. Nie daj się wmanewrować w wspólne chodzenie do kina i imprezki. Wyjdziesz na jelenia, a ona szybko stwierdzi, że nie chce tkwić w tak frajerskim układzie.

Pozostaje mi życzyć powodzenia nie tylko panu Zeltowi, ale każdemu mężczyźnie, którego życie przypomina scenariusz Mody na sukces. Bądźcie dzielni i na przyszłość, zwiększcie obszar poszukiwań wolnej panny! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.