wtorek, 8 kwietnia 2014

Jak omotać chłopa?

W dzisiejszych czasach baba nie ma lekko - facetów jest coraz mniej i albo wiążą się z młodszymi, albo z innymi facetami. Podziękowania należy kierować do feministek i tych drugich, od dżenderu, które uważają, że chłopa od maleńkości należy ładować w różowe galoty. W takiej sytuacji baba ma zadanie utrudnione, bo faceta musi zdobyć, zatrzymać i zmaskulinizować. 


Jak chłopa poprawnie omotać?

Chłopa trzeba najpierw przekonać, że baby potrzebuje. Chłop bez baby jest szczęśliwy, w przeciwieństwie do baby bez chłopa. Chłop bez baby to jest chłop szczęśliwy, któremu niczego więcej w życiu nie trzeba. Dlatego takiego chłopa ciężko do baby przekonać, a przynajmniej do jednej baby na dłuższy okres czasu. I taki chłop będzie z babą tylko wtedy, kiedy poczuje, że bez niej jest mu gorzej niż z nią. Żeby chłopa omotać, musisz być babą, której pragnie, a którą nigdy byś w normalnych warunkach nie była - czyli babą opiekuńczą, wyrozumiałą, troskliwą, która wije się wokół męskich gaci z oddaniem i posłuszeństwem. 


Chłopa należy omotać emocjonalnie.
Chłop jest w słaby w emocjach, bo emocje są dla bab, a jego światem rządzi rozsądek. On się słabo zna na emocjach, dlatego mu na tych emocjach łatwo można zagrać. Najlepiej jest żeby baba przechodziła od płaczu po napady szału, co pomoże chłopa zdezorientować. Chłop w obliczu emocji skrajnych i nielogicznych robi się bezbronny i staje łatwym celem. Widząc babę w spazmatycznym szale, chłop podda się i uzna zwierzchność baby. 


Chłopa omotać trzeba wbrew jego woli.
Baba nie wie, czego chce, ale chce tego bardzo mocno. Chłop wie, czego nie chce, ale nawet się nie zorientuje, jak sam się na to zgodzi. Tak jak z małżeństwem - jak dobrze chłopa omotasz, to żadne przestrogi czy opowieści innych chłopów z tropu go nie zbiją. Chłop omotany to chłop opętany! Musisz go przekonać, że wiesz, co jest dla niego najlepsze, jak niegdyś jego matka i jego babka. 


Najłatwiej omotać chłopa starszego lub zajętego.
Taki chłop jest jak ranna gazela. On nawet nie będzie próbował uciekać. Chłop zajęty to chłop znudzony, który właśnie się zorientował, że przegrał życie. Takiego chłopa, paradoksalnie, jeszcze łatwiej da się omotać. Z kolei chłop starszy, a nawet podstarzały, to chłop, który baby o intencje nie będzie nawet pytał, byle tylko jakaś go zechciała.

Tak więc, drogie baby, powodzenia! 


1 komentarz:

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.