wtorek, 4 marca 2014

Wtorkowy przegląd prasy

Moi drodzy, Oskary rozdane, już wiemy kto w tym roku będzie spijał śmietankę, a kto ocierał łzy studolarowymi banknotami. Tak Leo, mówię o Tobie. Leonardo Di Caprio to Natasza Urbańska Ameryki, czyli osoba, której kunsztu artystycznego i talentu kompletnie się nie docenia!
A co w Polsce? W Polsce brud, smród i Natalia Siwiec. Ludzie, jej szoł nadal nie zdjęli z anteny stacji Viva. Nie bez powodu synonimem słowa stacja jest w tym przypadku kanał.


Już niebawem rusza kolejna edycja Tańca z gwiazdami, tym razem dla odmiany w Polsacie. Wiemy już, że do udziału nie została zaproszona Agnieszka Włodarczyk. Istniały realne obawy, że mogłaby komuś odbić partnera.

PS. Sucharek dnia: Ulubiony taniec Agnieszki Włodarczyk? - Odbijany! 


Tymczasem w konkurencyjnej stacji karierę robi Anja Rubik, będąc gospodynią programu Project Runway. W programie aspirujący projektanci stoczą walkę z fakturami, materiałami i nićmi, Anja z kolei — nierówny pojedynek z językiem polskim. Oczywiście nie zabraknie łzawych historii o domach dziecka, braku wsparcia ze strony rodziców i braku perspektyw.


Monika Pietrasińska, zwana pieszczotliwie Waginą, przefarbowała się na blond. Spokojnie — aby pozostać rozpoznawalną, Monika postanowiła przez jakiś czas nie zakładać majtek.


Joanna Krupa ma problemy finansowe. Najwyraźniej opowiadanie o swoim małżeńskim pożyciu i pajacowanie w pseudoamerykańskim reality show nie jest tak dochodowe, jak nam się wydaje. Co zrobić, kiedy wyczerpało się temat pokazywania cycków i nikt nie chce już za to płacić?

I to by było na tyle - buziaczki, całuski, xoxo! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.