czwartek, 26 grudnia 2013

Święta, święta...

No i już prawie po Świętach. Święta to taki okres, kiedy każdy z nas puchnie z przejedzenia, ale i tak prosi o dokładkę. I co dalej, proszę Państwa? Sylwester za pasem! Tak, tak, za tym samym pasem, który aktualnie podtrzymuje wzdęty brzuszek. Pozostając w temacie nadmiernego nadęcia — czas przejść do ploteczek.

Jak co roku, w okresie okołoświątecznym celebryci publikują swoje prywatne fotki, na których wdzięczą się przy choince. W tym roku nie zawiodła nas Edytka Herbuś, nie zawiodła też rodzina Grycanów — chociaż w ich przypadku mam pewną wątpliwość, gdzie kończy się choinka, a zaczyna Marta Grycan. Choinką — a raczej swoim christmas tree pochwaliła się również Joanna Krupa. Na szczęście jej fabulous life możemy podziwiać nie tylko od Święta.

Nie zawiodła również ekipa z programu Warsaw Shore, starając się przesłać poprawne gramatycznie, stylistycznie i składniowo życzenia. Wzruszyły mnie również zdjęcia zza zachodniej granicy — zachodniej, czyli jak wiadomo, lepszej! Miley Cyrus kolejny raz pokazała język i załapała się za krocze, tym razem świątecznie, a Rihanna odpaliła skręta w stroju reniferka. Merry Christmas, hoe hoe hoe.

U przeciętnego Polaka już tak zabawnie i kolorowo nie jest. Dominuje barszcz, szarzyzna i pierogi z kapustą. Obowiązkowo musi pojawić się butelka Pepsi bądź Coca-coli — żeby choć raz w roku poczuć się jak obywatele Niemiec czy Francji, a nie jak kraj nietknięty przez cywilizację.

I kiedy ty walczysz z opakowaniem gotowego zestawu od Garniera, z szamponem i dezodorantem, gdzieś w lepszym świecie Kim Kardashian dostaje naszyjnik, którego cena przekracza nasze PKB.


Na szczęście Święta powoli dobiegają końca, w przeciwieństwie do potraw, które będziemy zajadać z sentymentem przez kolejne dwa tygodnie. Buziaki, stay tuned. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.