piątek, 27 września 2013

Ona tańczy dla mnie!

Było o facetach, teraz czas na kobiety, jakie można spotkać na imprezie.Numer jeden — poszukiwaczka. Poszukiwaczka chodzi na imprezy tylko dlatego, że ma nadzieję poznać faceta swojego życia. Tak naprawdę nie odmówi żadnemu, który zwróci na nią uwagę. Jeśli nikt jej nie poderwie, wraca do domu z płaczem i ogląda „Dziennik Bridget Jones” i zagryzając smutek wafelkami. Najpewniej następnego dnia napisze na facebooku, że nienawidzi facetów.


Typ numer dwa to laleczka. Laleczka wie, że jest boska, a faceci na jej widok wstrzymują oddech. Żaden klub nie jest dla niej wystarczająco dobry, dlatego od wejścia kręci swoim pięknym noskiem. Oczekuje drinków i komplementów. Obgaduje wszystkich dookoła i udaje niedostępną. Tak naprawdę odda się za mojito i papierosa.


Kolejny typ to łatwa laska. Łatwa laska ociera się o wszystkich facetów, daje sobie włożyć rękę pod spódniczkę, a potem ląduje w kiblu z jakimś średnio trzeźwym gościem, który nawet nie zapamięta jej imienia. Imprezuje co tydzień i po każdej imprezie robi sobie test na kiłę.


Numer cztery to przyzwoitka. Przychodzi z ładniejszymi koleżankami, siedzi w kącie i w razie potrzeby odpędza każdego potencjalnego zainteresowanego od swoich przyjaciółek. Jest brzydka i niezwykle skuteczna w działaniu, często pilnuje drinków reszty albo trzyma im torebki.


Numer pięć — wieśniara. Wieśniara przychodzi na imprezę w satynowych spodenkach i bluzce, spod której przebija stanik. Jest wulgarna i niezbyt inteligentna, ale nie pogardzi facetem, który jeździ golfem i przyszedł na imprezę w koszulce Adidasa.  


Typ ostatni to żonka. Laska wyrwała się z domu, bo teściowie zgodzili się popilnować jej dziecko, a „stary” poszedł do roboty na drugą zmianę. Jest głośna, łasi się do facetów i żebrze o drinka. Na parkiecie tańczy tak, że widać jej majtki. 


Wszystkim imprezowiczkom życzę udanego weekendu!

4 komentarze:

  1. Ja bym jeszcze dodała typ Cichociemna- stoi w kącie, usiłuje nie zwracać na siebie uwagi, ucieka od wszelkich prób kontaktów i się zastanawia co ona właściwie tu robi i jak się tu znalazła. ;D

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie teksty ukazujące się na blogu są mojego autorstwa i ich kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione.

Zdjęcia i gify pochodzą z wyszukiwarki obrazów google.